Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gyno-femidazol i metronidazol

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 6:25 pm    Temat postu: gyno-femidazol i metronidazol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosuje teraz tabl dopochwowe gyno-femidazol ale widze ze nic mi nie pomagaja, czy moge zaraz po nich stosowac metronidazol czy zrobic jakas przerwe w przyjmowaniu lekow, no ale jak zrobie to grzybica moze sie rozwinac:/ sama nie wiem, prosze odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwestia jest taka, że skoro bierzesz gyno-femidazol, to leczysz się z grzybicy. metronidazol leczy bakterie, więc nie widze tutaj sensu leczenia grzybicy metronidazolem, bo to nic nie da. zresztą antybiotyków nie powinno się samemu 'ot tak' przyjmować. proponuje zakończyć kuracje mikonazolem (on jest dość skuteczny. ile jeszcze dni zostało Ci do końca leczenia?) i kupić sobie już teraz lacibios femina i przyjmować po zakończeniu leczenia jeszcze tak conajmniej dwa tygodnie. probiotyk powinien ochronić Cię przed nawrotem.

a partner leczony?
aha, i czy posiew robiłaś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group