Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gynalgin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia867



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 9:06 am    Temat postu: Gynalgin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy po tabletkach Gynalgin może opóźniać się okres? Wzięłam pięć tabletek (co drugi dzień bo tak kazał lekarz). Wczoraj powinnam dostać miesiączkę, ale jej nie widać :] Ostatnią tabletkę wzięłam 23 listopada czyli dwa dni temu. Czy dziś nie powinnam już brać i czy będę mogła wrócić do kuracji po okresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnaś wybrać tyle globulek, ile zalecił lekarz. jeżeli w trakcie wystąpi miesiączka, to wtedy przestajesz na jej czas i kończysz leczenie po skończeniu krwawienia.
sama kuracja raczej nie powinna spowodować opóźnienia okresu, jednak często sama infekcja powoduje kilkudniowe opóźnienie.
dodatkowo, wspomagająco warto łykać probiotyki dla kobiet typu lacibios femina i stosować płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym (ziaja, lactacyd, AA help itp.)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia867



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyczytałam na dołączonej ulotce, że gynalgin powoduje zaburzenia menstruacyjne, ale może spóźnia się z powodu przebytej niedawno choroby (brałam antybiotyk). Dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group