Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzy, tętniaki itp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mina086



Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 5:09 pm    Temat postu: Guzy, tętniaki itp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem czy odpowiednia kategorie wybralam ale nie wiem gdzie umescic swoj problem. Od jakiegos czasu mecza mnie dziwne objawy, boje sie i spodziewam najgorszego. Chcialam zrobic tomografie glowy ale lekarz odpowiedzial, ze nfz nie refunduje takich badan w blizej nieznanych przypadkach Sad niestety nie stac mnie na zrobienie go pryjwatnie. A moze jest jakies inne badanie, ktore wyjasni choc po czesci co moze mi dolegac. Opisuje wszystkie objawy:
- czeste bole glowy, ucisk glowy
-czasem zawroty glowy
-mdlosci
- klopoty z pamiecia i koncentracja
-delikatne pogorszenie wzroku (ale to nie zawsze tylko w danych okresach)
-szumy i piski w uszach w miare czesto
-otepialosc
-nagle tez zaczal u mnie wystepowac syndrom choroby lokomocyjnej ktorej w zyciu nie mialam.

Prosze powiedzcie mi na co moze to wskazywac? Czy to cos powaznego? Czy takie dolegliwosci moga byc jakims nastepstwem ciazy? niedawno urodzilam. Czy moze to nerwica? mam dosc stresujace zycie. W jakim kierunku powinnam dalej zmierzac, gdzie pojsc, jakie badania? Z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki lekarz odmówił Ci skierowania na badanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 4:00 pm    Temat postu: głowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja Droga , jak najszybciej biegnij do neurochirurga! ten lekarz który odmówił Ci skierowania na tomograf to Kutas! poprostu. Spróbuj jeszcze raz powiedz że mdlejesz wymiotujesz bardzo często np raz w tygodniu. Twoje objawy są typowe dla guza nie chce Cie straszyć ja miałam podobne ,jestem po operacji , udało się żyję . czuję sie świetnie , jeżeli nie uda ci się z tym Twoim lekarzem idż do profesora z Przybyszewskiego nowak Stanisław ,wizyta kosztuje 150 zł ale najlepiej tak dostać sie do szpitala na Przybysza są najlepsi neurichirurdzy. muszisz jak najszybciej zrobić tomograf lub rezonans, podobno w Luboniu nie są tak odległe terminy
pozdrawiam jolka
ps, moge poszukać nr tel do sekretariatu ,pani Ania napewno poda Ci nr do gabinetu profesora , antypatyczny dzied ale rece ma zlote

Dodano po 3 minutach:

ja tez chodziłam z guzem kilka lat bo żaden lekarz nie chciał mi dać skierowania na tomograf, trzeba kategorycznie sie domagać , nawet wyolbrzymić objawy,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 10:11 am    Temat postu: zdrowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj,
co z Tobą? jak zdrowie? pozdrawiam Jola
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group