Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzki piersi a tabletki hormonalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiolcia2008



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 1:12 pm    Temat postu: Guzki piersi a tabletki hormonalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w czerwcu miałam usuniętego guzka z lewej piersi wynik histopat. był taki jak podaje obok włókniako-brodawczak wewnątrzprzewodowy i dysplazja włóknisto-torbielowata sutka moje pytanie jest natępujące czy przy takim rozpoznaniu mogę brać tabletki antykoncepcyjne ( będąc u lekarza powiedziałmi że tak, ale będąc i innego lekarza gin. na konsultacji to był bardzo zdziwiony że zostały mi zaproponowane tabletki hormonalne ponieważw moim przypadku wogóle nie jest wskazane podawanie jakich kolwiek tabl. hormonalnych proszę o radę. Laughing


----edited by emilka---
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie. ja kiedyś brałam tabletki i po kilku miesiącach okazało się, że mam torbiele w piersiach. niestety przed ich zażywaniem gin nie zrobił żadnych badań, a powinien. lekarka, która robiła mi usg piersi powiedziała, że nie mogę brać hormonów bo prawdopodobnie swoich mam za dużo a tabletki dodatkowo spowodowały ich wzrost.
ja bym na Twoim miescu nie brała.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
isia100



Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też bym nie brała. U mnie po tabletkach pojawiły sie również torbiele oraz tłuszczak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem podczas brania tabletek jak i po niektore kobiety maja tendencje do takich zmian, ale zwykle sa to niegrozne zmiany. Cos za cos... kazdy wie co robi biorac tabletki hormonalne, pisza o tym w ulotkach wiec decydujac sie na zazywanie tabletek kazda kobieta wie co robi.

Podczas brania tabletek dobrze jest robic regularnie badania USG piersi i tyle.

Zawsze jak swiat wielki beda przeciwnicy i zwolennicy roznych rzeczy, to nieuniknione.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group