Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

guzki na szyi i prawej części potylicznej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joee



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 3:26 pm    Temat postu: guzki na szyi i prawej części potylicznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry

Mam 21 lat wczoraj z tyłu mojej głowy pojawił się bolący guzek a dziś rano wyczułem po prawej stronie szyi mniej wiecej po środku guzek.
Od wczoraj odczuwam ból głowy głównie po prawej stronie a przede wszystkim z tyłu.
Czy to przejdzie ? Czy iść od razu do lekarza? Co to może być?
Czy to powiększone węzły chłonne potyliczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm, nie ma innej opcji jak udać się z tym do lekarza, z takiego opisu trudno zweryfikować diagnozę, wiesz może być to nawet kostniak potyliczny. Jest to dość popularny objaw i często się z nim da spotkać u osób w różnym wieku, także w tej sprawie nie czekaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile Okazało się, że na głowie, w części potylicznej czaszki po jednej stronie mam wyraźną wypukłość, po lewej tez jest (jednak to już zwykła budowa czaszki) ale normalnej wielkości. Dwóch lekarzy twierdziło, że to jest zwykła kość, bo przecież żaden człowiek nie jest symetryczny, ja jednak nie odpuszczałam, bo byłam pewna, że przez 20 lat swojego życia zauwazyłabym coś takiego. Trafiłam w końcu na odpowiedniego lekarza i od Pani doktor internisty dostałam informację, że może być to coś w stylu kostniaka lub mięśniaka, jest się czego obawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group