Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

guzki na kolanach po artroskopii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bigsiu



Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 9:25 am    Temat postu: guzki na kolanach po artroskopii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Miesiąc temu miałem artroskopię kolana: pęknięta (pęknięcie było zastarzałe) łąkotka przyśrodkowa w rogu tylnym lewego kolana, pęknięte fragmenty zostały usunięte. Po kilku dniach mogłem chozić a po tgodniu odłozyłem kule. Rozpocząłem rehabilitacje, która po dwóch tygodniach się skończyła. Dostałem pozwolenie na chodzenie na siłownie (z czego chętnie skorzystałem). Przez 2 tygodnie na siłowni nie ćwiczyłem nóg - kontynuowałem tylko te ćwiczenia, które mi były zalecane w rehabilitacji. ok 2 tygodni temu pojawiły mi się guzki na operowanym kolenie dokładnie w miejscach, gdzie było cięcię. Guzki są twarde i przy dotyku trochę bolesne. Kolano trochę boli mnie "przy wykręcanu" i przy lekkim truchcie (oczywiście nie robię tego, tylko sprawdziłem kilka razy). Guzki wyglądają tak: https://vid.me/LO5a . Teraz pytanie: czy coś powinienem z tym robić? Iść do lekarza? Czy lekki ból miesiąc po operacji jest normalny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group