Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzki na jądrze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maro92



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 12:00 am    Temat postu: Guzki na jądrze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Posiadam 2 guzki. Pierwszy wielkości malutkiego ziarnka piasku na lewym jądrze , a drugi który jest w mosznie tak 5 cm od prawego jądra trochę większy może z 1mm .Mam je niestety od dłuższego czasu tak z pół roku.Tak raz na 1/2 miesiące przez dłuższy okres pogrubiał mi się (chyba) nasieniowód (pogrubienie ma z 4 cm długości i jest miękkie , lekko boli) Te pogrubienie mam mniej wiecej przez jeden dzień i znika miałem tak z 4 razy.
Dzisiaj jednak wyczułem że w miejscu tego większego guzka zrobiło takie jakby miękkie coś ,tak jakby płaska żyła albo coś w tym rodzaju trudno opisać, jest to nieduże tak z 3cm dł.jak dotykam lekko boli .Jutro rano napiszę czy znikneło czy nie....Może to być rak jąder?Jądro mnie nie boli...Myślę ze jak by to był rak to w tym okresie już bym miał coś z tym jądrem ,np by było powiększone albo by bolało...
Jak najszybciej zapisuje się do urologa oczywiście ale chciałbym poznać waszą opinię. Wiem , powinienem iść odrazu z tym do lekarza ale stało sie tak jak sie stało , jestem -----*ony na soją głupotę...Może to być coś poważnego czy poprostu jakiś żylak? Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maro92
z takiego opisu nikt Ci nie powie czy to poważne czy nie.
wróżek tu niestety nie ma.
trzeba do lekarza z tym iść koniecznie. jeśli do urologa długo się czeka idź do lekarza ogólnego . zresztą z tego co się orientuję to i tak do urologa trzeba mieć skierowanie rodzinnego - chyba, że idziesz prywatnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group