Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek w okolicy intymnej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 11:33 pm    Temat postu: Guzek w okolicy intymnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy już był taki temat i czy w dobrej kat. piszę ale spróbuję...
Nie dawno wyskoczyło mi coś w okolicy intymnej a dokładnie między wargą sromową a nogą na linii majtek... to jest jakieś dziwne bo w niczym nie przypomina pryszcza.... na początku może i wyglądało na pryszcza ale teraz nie Sad
w sumie to jest długie jak mały palec od ręki, dość grube i strasznie boli... utrudnia mi to siedzenie nie mówiąc już o chodzeniu Sad
nie ma żadnego ujścia ropy, jest czerwone i boli tak że najmniejszy dotyk jest nie do zniesienia.
w pon mam zamiar iść zarejestrować się do lekarza ale tak strasznie się boję co to może być. Może któraś z Was już coś takiego miała??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group