Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek w okolicach odbytu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakies



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:40 am    Temat postu: Guzek w okolicach odbytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam ostatnio zauważyłem że pojawił mi się NIE krwawiącu guzek w okolicach odbytu co to może być guzek czasami pobolewa ale nie krwawi czytałem że objawem pierwszym hemoroidów jest krwawienie ??? Wydaje mi się wiec zze to nie moze byc to. Help i czym mozna go zniwelowac. i czy da sie to wyleczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze to być hemoroid, jeszcze w początkowej fazie-wtedy jeszcze nie krwawi. Moze to być takze np szczelina odbytu ale nie jestem lekarzem wiec nie bede stawiac diagnozy. Wybierz sie do lekarza pierwszego kontaktu a ten da Ci skierowanie do specjalisty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to mogą być początki hemeroidów - a co powiedział lekarz, ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group