Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

guzek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mocka



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ruda slaska
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 8:39 am    Temat postu: guzek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey, 2 razy byłam na siłowni, od cwiczenia bolały mnie rece w okolicach pach, dzis wstałam i poczułam ze mam małego guzka czy jest jakas mozliwosc ze to jest rak czy moze to normalne, lub cos innego, jest to szkodliwe mnie to nie boli, lecz sie boje, a do
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam dowiedz sie co to jest rak.
A nie pisz takich bzdur!!!
Rak od ćwiczeń na siłowni - aby nikogo nie obrazić musze napisać że jest to mało poważny pomysł Wink (chodź chętnie napisał bym o wiele ostrzej )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 1:07 pm    Temat postu: Tak, taaaak, niestety to nie jest rak. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zgrubienie występuje w okolicy pachy, to jest to rzecz normalna. Tam znajdują się węzły chłonne, a ich powiększenie może świadczyć o stanie zapalnym, infekcji i wielu innych stanach organizmu. Może to też być reakcją na zwiększony wysiłek fizyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group