Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

guzek pod szczęka

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mihaha



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj

Mi tez robią się takie guzki od czasu do czasu. Lekarze też nie wiedzą od czego... laryngolog podejrzewał kamice ślinianek, ale zanim doczekałam się w kolejce 2 tyg na usg samo się rozeszło. Jakiś czas temu. Dziś znowu się z tym obudziłam, masakra. Jak by mi ktoś zaszył pod skórą orzecha laskowego, tak pod brodą, pod językiem. Nie mogę ręką brody podeprzeć, boli Sad na pewno to nie węzły a już na pewno nie migdałki bo mam usunięte. Zęby mam wyleczone, nie miałam w ostatnim roku żadnej ingerencji dentystycznej. P porostu od czasu do czasu mi wychodzi coś takiego i samo sie chowa zmniejsza zwiększa i znika... tylko co to jest? Chyba dziś pójdę zrobić prywatnie usg żeby się dowiedzieć... tak mi spuchło że widać ten guzek pod brodą nawet bez dotykania Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwus



Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
U mnie też dosłownie przez noc wyrósł nieduży guzek pod szczęką, jest widoczny tylko gdy odchylę głowę do tyłu. Boli mnie gdy go przycisnę. Także zaczęło mnie boleć gardło gdy połykam pokarm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mihaha



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 7:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam z tym u laryngologa, miałam też usg ślinianek. W śliniankach mam torbiele ale ten guzek to węzeł chłonny. I to niby inna bajka. Jest powiększony do dziś choć badania krwi wyszły mi ok, ob w normie więc niby stanu zapalnego nie ma.... Laryngolog wysyła mnie z tym do reumatologa bo nie wie dlaczego mam taki powiększony ten węzeł i to już ponad miesiąc będzie, jeszcze tak długo nie miałam tego :/ masakra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwona1991



Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 12:27 pm    Temat postu: lalalala Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez od czasu do czasu mam takiego guzka. pojawia mi sie zawsze w tym samym czasie co opryszczka,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group