Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

guzek pod dolną wargą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
galandir



Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 10:54 pm    Temat postu: guzek pod dolną wargą. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
cos mi rosnie pod dolną warga od strony wewnętrznej. jakis guz, który tak urósł ze zaraz pęknie. jest dosc charakterystyczny bo pełen byc moze wody ale widze jak krew sie tam zbiera. mam to od tygodnia. czy wie ktos o co chodzi??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aj, a boli to? idź do lekarza skoro rośnie! a jak to jakiś ziarniniak ropotwórczy czy co...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
galandir



Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nei boli. po prostu jest ale przeszkadza Wink inna sprawa ze moze to miec cos związek z tym ze na tej samej wardze mam gulke z krwią w środku , już od roku .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie afta przypadkiem?? nie ma płynu w sobie ?? jesli nie to rowniez radze jak najszybciej pedzic do lekarza! Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 11:43 am    Temat postu: guzek pod dolną wargą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem kiedyś ziarniaka tylko że naplecach ale też mi siętam zbierała krew i rosło to i rosło, ale nie bolało ziarniaki mają to do siebie że mogą pojawoć sie byle gdzie, kiedyś w przcy mi to pękło i musiałem jechać na pogotowie bo krew się nie chciała zatrzymać, chirurg mi to wycinał i szył z 10 minut pod znieczuleniem miejscowym, nic nie bolało, radze jak najszybciej iść do lekarza.
Pozdrawiam
adam1975
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
galandir



Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.to cos pekło i prawie nie ma sladu. zostal tylko taki pipek ktry jak dotkne jezykiem jest taki kwasnawy. apropos tego czarnego wyrostka na ustach a wlasciwie barzdiej od wewnetrznej strony jamy ustnej, to mam to od roku moze wiecej. czasem nabiega krwią i robi sie większy. do lekarza nanarzie niemoge pujsc bo pracowalem na umowe o dzieło i leczenie mam płatne;) do konca meisiaca:] fakt jednak jest taki ze zaczynam sie tym przejmowac.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group