Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek na szyi i z tyłu głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kermas



Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 5:41 pm    Temat postu: Guzek na szyi i z tyłu głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 25 lat

Ponad miesiać temu wyczułem guzek z lewej strony szyi i z tyłu po prawej stronie poniżej czaski, oba guzki są podłużne okrągłe o średnicy około 1cm...
Martwie się nie wiem co to jest przez ostatni okres czasu strasznie się pocę w nocy w pracy leje mi się pot z twarzy, ostatnio 2 miesiace temu przechodziłem półpaśca, byłem wcześniej u lekarza rodzinnego pokazałem guzki nic nie zareagował dzisaij byłem drugi raz i sam wysępiłęm badania krwii morfologia i ob i mocz powiedziałem mu o guzkach nawet ich nie dotknął tylko dopisał jescze badanie CRP... Dodam że w dziecinstwie chorowałem na biodro mam zwyrodnienie lewego stawu biodrowego i nogę krótszą o 2 cm olałem leczenie nogi bo pewnie już dawno bym staw miał wymieniany a praca mi na to nie pozwala...


Pomoże ktoś z czym to się wszystko łaczy??? Będe bardzo wdzięczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group