Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek na lewej stronie karku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
apam



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 2:03 pm    Temat postu: Guzek na lewej stronie karku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ostatnio meczy mnie guzek, ktory pojawil sie na prawej stronie karku. Nie jest to naskorny guz, ale podskorny powstaly na miesniu. Ma wymiary 0,5cm x 1 cm. Przy nacisku na niego odczuwam silny bol, ale takze przy ruszaniu glowa w kazda strone. Co to moze byc ? Moze to dlatego ze czasami "strzelam" kosciami karku, co moglo zaowocowac naderwanym lub zerwanym sciegnem ? Prosze o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja obstawiam na węzeł chłonny. Może jestes przeziembiony? albo osłabił ci sie organizm.
Ja przynajmniej mam tak, że nawet gdy mnie boli ząb, to węzeł chłonny na karku z odpowiedniej strony powiękasza sie i boli.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
apam



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie nie jestem przeziebiony ani nic. codziennie wpierniczam witamine C i czosnek. Zeby tez mam wyleczone(jak narazie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez stawiam na wezel chlonny... mi sie tez czasem powiekszy z byle powodu, a o infekcji w organizmie nie muszisz wiedziec, po prostu nie masz obajwow tylko wezel chlonny sie powieksza... za jakis zcas powinien zniknac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, ja miałam takie coś, to taki guzek, przy dotyku bolesny. U mnie nastąpiło to po tym jak 10 kg szafka spadła mi na głowę i nastąpiło przesunięcie kręgów szyjnych. Lekarz stwierdził, że to podskórny krwiaczek się zrobił. Tak musiało być, to nie groźne, zniknęło po ok 2 latach. Myślę, że przez to "strzelanie" mogło cośpodobnego u CIebie wystąpić.
Pozdrawiam
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group