Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guz na nodze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antroposik



Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 3:15 pm    Temat postu: Guz na nodze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli to nie odpowiedni dzial prosze o przeniesienie tematu

Witam mam 16 lat niemalze 17 i mam maly problem Razz. Otoz gdy stane na lewej nodze tak aby miesnie sie napiely zaobserwowalem od dluzszego czasu takiego malego guza. Normalnie go nie widac lecz dopiero gdy stane na tej nodze. Znajduje sie on pod skora, nie jest jakos twardy ani nie boli oraz jest maly, ciezko go dostrzec a jednak na drugiej nodze mam to samo lecz w innym miejscu oba guzy mam na lydkach. Czytajac posty niektorych osob sie przerazilem. Dodam ze jestem czesto aktywny fizyczne otoz cwicze sztuki walki gdzie glownie posluguje sie nogami. Czy bylby ktos w stanie wytlumaczyc mi co to moze byc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyveri



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam zniknie z czasem? Do lekarza rodzinnego sie udaj w tej sprawie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group