Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guz na jelicie, operacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nananana



Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:37 pm    Temat postu: Guz na jelicie, operacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ostatnio przy wizycie kontrolnej u gastrologa, powiedziałam o tym, że trochę boli mnie brzuch z lewej strony, trochę poniżej pępka. Po usg i zbadaniu mnie, lekarz powiedział, że mam małego guza na jelicie, którego najlepiej usunąć operacyjnie. W związku z tym chciałam zapytać czy ktoś coś wie na temat takich zabiegów? Tj. ile czasu leży się w szpitalu? Jak długo trzeba leżeć? Czy dostaje się zastrzyki, tak jak przy wycięciu wyrostka, i jak tak, to przez jaki czas? Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek informacje na temat tego typu operacji, to proszę napiszcie, ponieważ lekarz powiedział mi, że wszystkiego dowiem się w szpitalu, a ja nie chcę czekać tyle czasu.
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group