Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guz na głowie wypełniony płynem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka81



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 10:35 pm    Temat postu: Guz na głowie wypełniony płynem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie i prośbe o rade.
Od kilku lat mialam na głowie małe guzki, na które nie zwracałam specjalnie uwagi gdyż nic sie z nimi nie dzialo. Jednak od pewnego czasu zaczełam zauważac że jeden guz umiejscowiony na czubku głowy zaczął sie powiększać i zmieniac. Obecnie ma ok 3cm średnicy, raz twardnieje, raz jest miekki jakby wypełniony był płynem, w tym miejscu wypadły mi włosy i guzek nabral rózowego koloru. Nie jest bolesny przy dotyku. Inne guzki pozostały bez zmian. Prosze o porade i z góry dziekuje.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to tłuszczak? Moja koleżanka ma takiego na głowie. Proponuję wizytę u lekarza;)
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group