Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gulka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gulka



Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 9:27 pm    Temat postu: Gulka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakiegoś pół roku, kilka dni po okresie pojawia mi się na wargach sromowych mniejszych, po wewnętrznej stronie podskórna duża grudka, kulka wielkości jak zielony groszek. Za każdym razem w innym miejscu,po którejś ze stron. Po kilku dniach jak urośnie, dojrzeje można ją wycisnąć. Pęka i wylatuje z niej ropa,dużo ropy.Jak się dokładnie wyciśnie, gulka znika i nie ma po niej śladu aż do następnego miesiąca.
Byłam u ginekologa ale akurat tego nie miałam więc lekarz nic nie zaradził :/ maść clotrimazolum nie pomaga.
Nie mam pojęcia co to,czy to jakiś rodzaj grzybicy?
Cytologia nic nie wykazała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm, a depilujesz okolice intymne?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gulka



Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak,ale to nie ma nic wspólnego, bo na wargach sromowych nie ma włosów:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gulka Jest to jakaś miejscowa infekcja, raczej bakteryjna niż grzybiczna, staraj się nosić bawełniane majtki (bez sztucznych dodatków), żadnych stringów. Od czasu do czasu podmywaj się Azucalenem (w aptece) jeśli nie jesteś uczulona na rumianek lub nagietek. Jeśli znów zrobi się taka zmiana, smaruj maścią ichtiolową (uwaga: ma brzydki zapach i brudzi) ale pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group