Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gulka po kleszczu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diabolii



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 12:47 pm    Temat postu: Gulka po kleszczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tydzień temu złapałem kleszcza i go wyciągnąłem. Chyba w całości bo się ruszał i nie widziałem żadnych pozostałości po nim. Pierwszego dnia po wyciągnięciu skór była lekko zaczerwieniona, a następnego dnia nie było po niej śladu. Niestety tydzień po wyciągnięciu kleszcza wyrosła mi gulka, tak jakbym miał ziarnko piachu pod skórą. Rok temu miałem identyczną sytuację. Zeszłoroczna gulka trzyma się do dzisiaj, tylko nieznacznie się zmniejszyła.
Próbowałem szukać coś na ten temat w internecie, niestety problem ten dotyczy psów Confused Ja na 100% jestem człowiekiem...
Jakieś sugestie co mam zrobić z tymi, już dwiema gulkami?
Z góry dzięki

@EDIT
Nie boli,nie swędzi, nie zaczerwienia się,jest wielkości jednego mm
Nie mam gorączki,czuję się dobrze, a pierwszego bombla mam już ponad rok.


Ostatnio zmieniony przez Diabolii dnia Pią Lip 17, 2009 11:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym to pokazala lekarzowi....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diaboliiidź do lekarza.
może zrobił Ci się stan zapalny spowodowany ukąszeniem kleszcza.
czy ta gulka Cię boli? swędzi?
czy coś Ci jeszcze dolega? boli?
a przy okazji poproś o badanie na boleriozę- z kleszczami lepiej nie ryzykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group