Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gula na kolanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poldek



Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:33 pm    Temat postu: Gula na kolanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam graliśmy dzisiał w piłke weszłem wślizgime i po wstaniu poczulem ze coś jest nie tak z kolanem i po obserwacji zobaczylem ze zrobiła się taka gula od strony wewnętrznej tam gdize powinno być wklęsłe gdy zginam kolano gula twardniej i nie boli lekko odczuwam bol ale nie jest to jakiś straszny ból
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poldek
Objaw wskazuje na powstanie torbieli Bakera inaczej torbiel podkolanowa.Przyczyną może być stan zapalny kaletki maziowej lub uszkodzenie torebki stawowej.Niestety bez wizyty u ortopedy się nie obejdzie.Jako leczenie stosuje się fizjoterapię (z dobrym skutkiem) lub odbarczenie a jeśli te środki zawiodą zabieg inwazyjny.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Poldek



Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc co teraz musze zrobić jeśli do jutra będzie to samo do lekarza rodzinnego po skierowanie?? Tak?? A czy bol do rana może być silniejszy?? Na czym polega ta fizjoterapia ile może trwać?? Kolano troszke boli przy zginaju tyle moge jeszcze dodać

Dodano po 12 minutach:

ci ;/ ja zle zlokalizowalem wewnętrznie miałem na mysli pod kolanem ale od strony wewnętrznej nogi tak :/ nie wiem jak to okreslić sprobowuje to narysować


Mam nadzieje ze to nie jest to co piszesz :/

Dodano po 30 minutach:

Przed chwilą się wykąpałem i po oględzinach owego kolana zobaczyłem że gula jest cała czerwona wrecz można by żec sina :/ Czy to krwiak?? Czy jest szansa na ominiecie lekarzy itp?? :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group