Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grupa inwalidzka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilyoo



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kielce
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 4:25 am    Temat postu: Grupa inwalidzka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ,
Na początku chciałbym się przedstawić , mam na imię Emil . Oraz przeprosić jeśli to zły dział .

Otóż chodzi o to , że po wypadku samochodowym po jakimś czasie dostałem schorzenia Nawykowe Zwichnięcia Barku . Bardzo to uciążliwe i bolesne , ale mniejsza z tym .
Chcę zapytać wprost , jak mam się starać o grupę inwalidzką , i o jaki stopień inwalidztwa ? Chciałbym iść do pracy , a takie zaświadczenie jest bardzo przydatne .
Czytałem , że o takie coś najpierw trzeba się zgłosić do "Centrum Pomocy Rodzinie" po jakiś wniosek . Czy to prawda , wydawało mi się to trochę dziwne dlatego wolałem zapytać o to tutaj .
Również mile widziane były by wasze opisy takich wizyt itp.

Z góry dziękuje za każdą wypowiedź .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że takiej odpowiedzi będzie w stanie udzielić Ci lekarz.
swojego czasu moja siostra składała papiery o przyznanie stopnia niepełnosprawności w ZUSie i była wzywana na komisję.
było to jednak jakieś 10 lat temu. obecnie nie orientuję się jak to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group