Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gronkowiec złocisty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka
Gość









PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
malutka napisał:
Ja tez chorowalam na gronkowca po wyjsciu ze szpitala (bylam na zabiegu usowania 3 migdala). Lekarze nie wiedzieli co mi jest, dopiero mama zrobila mi prywatnie badania. Bralam antybiotyk przez 3 miesiace i przezylam koszmar.


U mnie tez wykryto gronkowca w gardle:(

Mam 2 antybiotyki do stosowania przez 10 dni. Z tego co tu piszecje to te antybiotyki i tak nie zabija tego mojego gronkowca....
Wiec czy jest sens to wogole brac, biore juz 4 dzien???
Co to jest ta autoszczepionka?


Pewnie ze jest sens brac antybiotyk! On go wprawdzie nie zabije ale doprowadzi do takiego stanu że nie bedzie zagrażal twojemu organizmowi !
Powrót do góry
lilianna



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:10 pm    Temat postu: gronkowiec zlocisty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym się dowiedzieć jak mogę się pozbyć grąkowca który dręczy , mnie od wielu lat .U mnie umiejscowił się w górnych drogach oddechoych ciągłe ropne naloty na jednym z migdałków odksztuśna wydzielina z gardła i nosa teraz pojwwiły się jakieś pryszcze na łokciwch ,kaszel .Nie mogę tak żyć .Proszę o pomoc jak się wyleczyć skutecznie .[/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie : od czego w ogole zaczac leczenie gronkowca?jakie badania wykonac poza nieszczesnymi wymazami z nosa i gardla?
Powrót do góry
madziora
Gość









PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 9:01 pm    Temat postu: autoszczepionka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej ludzie a jak z ta autoszzcepionka ?czy komus pomogla? mi musze przyznac za pierwszym razem gdy wyjrylam to autoszczepionka i odpowiednie antybiotyki(po wymazie i autobiogramie) pomogklly , ale niedawno mialam nawrot i po 2 -giej autoszzcepionce raczej calkowicie nie zginal, chyba rosnie w sile a jusz myslslam ze z nim koniec Sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz problem. Na gronkowca złocistego leczyłem się przeszło 4 lata i nie wiem do dzisiaj czy faktycznie go zwalczyłem. Skurczybyk.
Powrót do góry
roman
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:49 pm    Temat postu: gronkowiec w szpitalu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatam, moja siostra wlasnie zarazila sie gronkowcem w szpitalu przy porodzie, goraczkuje, bierze juz trzeci antybiotyk.
Jesli ktos wie o podobnym przypadku, jak jest leczony lub zostal tez wyloczony prosze o informacje
Z góry dziękuje.
Powrót do góry
*
Gość









PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Roman, może ja mogłabym Ci pomoc, wolałabym na GG bo tak byłoby sprawniej, więc jeżeli mozesz i nadal chcesz się czegoś dowiedziećto podaj swoj numer.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH

cztery lata temu wykryto u mnie gronkowca złocistego, zaraziłam się nim poprzez kąpiel w oceania na brighton w nowym jorku, tak czy owak moj dermatolog jak tylko mnie zobaczyl juz wiedzial co mi jest, po zrobiniu wymazow wszystko sie potwiedzilo, leczenie zaczelam w pazdzierniku a na sylwestra nie mialam juz ani jednej krostki, nawet najmniejszej, az do tej pory, tzn. poszlam na basen, ale znowu biore antybiotyk od 3 dni i juz wszystko ladnie schodzi, to co biore to unidox, ale radze skontaktowac sie najpierw z dermatologiem bo lek jest i tak tylko na recepte,
dermatolog u ktorego sie lecze to Aleksander Wroński z Białegostoki, jezeli ktos chce zadzwonic to prosze oto numer 085/744 51 15, jest naprawde dobry, co prawda przyjmuje tylko prywatnie ale jezeli ktos chce sie pozbyc tego swinstwa...
Powrót do góry
Jaga
Gość









PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 1:59 pm    Temat postu: Re: autoszczepionka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madziora napisał:
ej ludzie a jak z ta autoszzcepionka ?czy komus pomogla? mi musze przyznac za pierwszym razem gdy wyjrylam to autoszczepionka i odpowiednie antybiotyki(po wymazie i autobiogramie) pomogklly , ale niedawno mialam nawrot i po 2 -giej autoszzcepionce raczej calkowicie nie zginal, chyba rosnie w sile a jusz myslslam ze z nim koniec Sad


Brałam autoszczepionkę objawy minęły całkowicie ,ale po trzech latach mam nawrót . Prawdopodobnie tak jest że trzeba ją powtarzać co kilka lat bo ta bakteria ma jakieś sprzężenie do genów chorego i nie da się jej wyleczyć całkowicie w 100 %. Tak mówili mi na studiach specjaliści z zakresu mikrobiologii. I jeszcze jedno po zastosowaniu utoszczepionki może być chwilowe pogorszenie sama tego doświadczyłam.
Powrót do góry
Harry
Gość









PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 9:07 am    Temat postu: Re: Gronkowiec złocisty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie lekcewazcie tej choroby!!!
Jesli sa wycieki to szpital obowiazkowy!!!
Leczylem sie w Piekarach bo tam jest specjalistyczny oddzial-udalo sie ,nie mniej chce skarzyc szpital jesli nie zrobiono mi wczesniej antybiogramu,dlatego , iz twierdze ze "wszczepili" mi go w szpitalu,lub tez uaktywnili.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Strona 2 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group