Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gorączka -- cos dziwnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slomikow



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 9:43 pm    Temat postu: gorączka -- cos dziwnego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem od kilku dni meczyło mnie zapalenie oskrzeli (mam wrazenie ze po 4 dniach antybiotyku ustało) mam jeszcze katar od czasu do czasu kaszlne. Ale mam problem taki. mianowicie jak lezę czuje sie dobrze nie mam gorączki natomiast jak wstane po 15 - 20 minutach łapie mnie gorączka. Czy w zapaleniu oskrzeli to prawidlowe czy cos innego mnie łapie .?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta goraczka lapie Cie po snie czy poprostu jak wstajesz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slomikow



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gorączka i ból głowy łapie porpstu jak wstaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze po prostu jeszcze nie wyleczyles sie do końca...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie. Czasem wiruski mogly zostac w Tobie po chorobie. Moj tato czesto tak robi ze nie wylezy grypy itp a pozniej chodzi miesaice zakichany i kaszle Confused moze idz z tym do lekarza co Question Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group