Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gorące wypieki na twarzy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidek



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 8:38 pm    Temat postu: Gorące wypieki na twarzy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam taki problem a konkretnie są to wypieki na twarzy. Embarassed Pojawiają się one w najmniej oczekiwanym momencie i bez ostrzerzenia. Pojawiają się także podczas ciężkiej pracy fizycznej a także przy nagłej zmianie temperatury. Do tych wypieków pojawia się także czasami fala ogarniającego ciepła. Może to przez wysokie ciśnienie, nie mam pojęcia. Niech ktoś mi napisze czemu tak się może dziać będę ogromnie wdzięczny!!! . Wink

Ps. Czy jest jakaś metoda by się pozbyć tych wypieków bądz je jakoś ograniczyć, słyszałem że można to zrobić chirurgicznie ale czy to prawda tego nie wiem. Proszę o odp.

Jeszcze raz Dziękuję Daniel 22l.


----edit by emilka----
prosze nie nadawać tematom tytułu: pomóżcie, pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzidek ja mam to samo. z tego, co się dowiadywałam, to są małe szanse na zlikwidowanie tego. jest seria zabiegów u kosmetyczki - laserowe zamykanie naczynek. czy działa? nie wiem. taki stan rzeczy na pewno nasila alkohol, ostre przyprawy, opalanie się, nagłe zmiany temperatur.

ja łykam rutinoskorbin, bo podobno wzmacnia naczynka, ale poprawy nie widze. mam w planach wybrać się do dermatologa i poprosić o jakąś maść czy krem, który łagodziłby objawy, ale jakoś czasu nie mam.

aha, a z ciśnieniem problemów większych nie mam, choć ze dwa razy zdarzyło mi się mieć podwyższone.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group