Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

GORĄCA PROŚBA O POMOC

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pola 3371

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 1:22 am    Temat postu: GORĄCA PROŚBA O POMOC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 22 lata od dziecka choruję. Mając 6 lat przeszłam poważną operację kręgosłupa w CZD, w wieku 13 lat miałam usuniętą nerkę, zostałam przy jednej chorej nerce, we wrześniu ubr. przeszłam amputacje 5 palca u nogi, teraz w lutym usunięto kość 5-go palca. Te spustoszenie robi gronkowiec złocisty, który jest w mięśniach i kościach nie wiem co mam robić? Lekarze rozkładają ręce mimo leczenia antybiotykowego odcinają kawałek po kawałku do tego mam nogi neurogenne miałam kłopot w poruszaniu się a teraz nie wiem czy będę chodzić a co gorszę grożą mi kolejne amputacje.
Gorąco proszę o pomoc bo nie chce mi się już żyć gdyż los od dziecka obdarzył mnie koszem cierpień. Z góry dziękuję za pomoc.
Małgosia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1