Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

glowa... :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 12:06 pm    Temat postu: glowa... :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem mianowicie wczoraj zaczela mnie bolec glowa, z poczatku byl to normalny bol ale z czasem zmienial sie w takie 'bolesne pulsowanie' wzielam ibuprom max pozniej normalny. Wczesniej mierzylam temp i mialam 37 wiec na noc wzielam jeszcze gripex. W nocy nie moglam spac glowa nie dala zasnac. Bol nasilam sie jak se ruszalam, tzn ruszalam glowa. Rano bol nadal byl, zmierzylam temp i mialam 38,1 Sad
Pozniej zasnelam i mi odrobinke przeszeszlo ale jednak to nie byl normalny bol glowy sie sie martwie Sad Innych obajawow nie mam... Prosze co mam wziasc na to ? CHyba jeszcze do lekarza isc nie powinnam?
CO to moze byc za bol?
I dodm jeszcze ze sie w glowe nie uderzylam!
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam,że nie powinnaś się martwić.Bóle głowy mogą mieć różne nasilenie.Na wszelki wypadek mozesz skonsultować się z lekarzem rodzinnym,ale jeśli nie dzieje się to często,to nie masz sie czym przejmować.Ubieraj sie ciepło,bo na zewnątrz mroźno i czapka obowiązkowa!!!Mogłaś po prostu przeziębić zatoki.Pozdrawiam i Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thom
Gość









PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc,uwazam ze nie powinnas sie przejmowac otoz ja jak zminielem monitor to mnie glowa bolala prze ponad tydzien w dzien w dzien centralnie na oczami i z tylu glowy,to nad oczami tez myslalem ze to od zator po czym poszedlem do laryngologa bo wczesniej mialem zatoki chore i myslalem ze to od rego a lekarz mi powiedizal ze to nie od zator ,nos uszy wszystko wyglada przyzwoicie.Glowa czasem boli w okresie dojrzewania ,a moze masz lekka migrene ktora wiekszosc ludzi ma/mialo....Wiem ze np glowa boli od zmiany szkielek w okularach moja kolezanke bolalo przez 2 miesiace....
Powrót do góry
lolkaaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 10:57 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje. Juz mi pomalutku przechodzi i sadze ze to cisnienie..Sad nie pomyslalam o tym. Ale bol byl i sie nacierpialam strasznie Sad APAP mi pomog i mnie do tej pory nie boli!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group