Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Głodówka ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można robić sobie jednodniowe głodówki, ale to w celach oczyszczających. Po głodówkach tłuszczu nie spalisz, stracisz wodę a organizm będzie pobierał energię nie z tłuszczu tylko z mięśni, dlatego na wadze zgubisz kg, ale to nie będą kg tłuszczu, a zaraz po zakończeniu głodówki wrócisz do starej wagi albo i wyższej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes ale z czego wy sie chcecie oczyszczac ? i w jaki sposob ? ze niby organizm nie ma z czego obierac energi i wyfdala toksyny ?
napiszcie cos wiecej bo pytalem kilku osob w tym kumpla ktory studiuje dietetyke i nikt nic na ten temat nie wie..
poza sterta reklam z kbiecych pism gdzie reklamuje sie cudowne ziola oczyszczajace Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głodówka, czyli dzień bez jedzenia, ale za to z dużą ilością wody mineralnej (myślę, że nim. 3 litry) jest dobra na oczyszczenie jelit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Rolling Eyes drugi raz pytam JAK ? ze nuby woda wypluka cos z jelit ? no nie bardzo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodano po 2 minutach:

A jeśli chodzi o takie dobre oczyszczenie-przeczyszczenie, to w aptece jest taki środek body pure (z tego co pamiętam). To jest program 24 godzinny, gdzie pije się tylko wodę i przyjmuje się ten środek rozpuszczony w wodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja naprawde zaczne usuwac niektore posty gdzie autokarka nie podaje ZADNYCH ARGUMENTOW..

jak na razie to co piszesz traktuje jako reklama danego srodka..
napisz mi chocby lopatologicznie.. NA CZYM POLEGA TO CUDOWNE OCZYSZCZANIE ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem lekarzem, więc nie mam super wiedzy medycznej. Wiem tyle, co wyczytałam. Gdyby fragment mojego postu nie był wykasowany przez moderatora, to może ostatni wpis miałby dla ciebie inny sens.
Po coś ktoś wymyślił głodówki. Z resztą ja nigdzie nie pisałam, że głodówka daje cudowne oczyszczanie. Napisałam, że głodówka nie da skutecznej utraty kg i jeśli się ja stosuje to bardziej właśnie w celach oczyszczających organizm - takie jest ogólne pojęcie o głodówce.
Skoro masz super wiedzę na ten temat to może się nią podzielisz, a nie wytykasz niewiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Rolling Eyes bo juz po raz ktorys pytam.. czym jest to Wasze cudowne oczyszczanie ?
co to ? z czego sie oczyszczamy i nie chcesz mi odp.. glodowki nikt nie wymyslal.. po prostu ktos usiadl i przestal jesc.. nni podlapali.. tylko nikt nie pomyslal ze kiedys trzeba zaczac jesc..

nie ma czegos takiego jak oczyszczanie organizmu. NIE MA. albo nasz organizm sobie z czyms radzi albo nie. kiedy gl;odujesz nie masz sil eneri jak wtedy organizm ma cos usunac?
do pewnych wnioskow nie trzeba super wiedzy medycznej. Ale 2 ch - 3 ch pytan. ja zadalem - zadne z Was mi nie odp.. proste ?

watroba - regenewruje sie sama, nerki czyscimy pijac wode co jeszcze chcesz oczyszczac>?? na dodatek na glodowce kiedy bardziej siemeczymy niz mamy energie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek.Tuszkiewicz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Racja. Jednodniowa głodówka raz na rok/pół roku jest wskazana. Ale dla oczyszczenia organizmu i aby żołądek odpoczął, a nie żeby schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marek.Tuszkiewicz napisał:
dla oczyszczenia organizmu

helloween napisał:
czym jest to Wasze cudowne oczyszczanie ?


Cytat:
NA CZYM POLEGA TO CUDOWNE OCZYSZCZANIE ?


helloween napisał:
z czego wy sie chcecie oczyszczac ? i w jaki sposob ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group