Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Globulki dopochwowe ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 1:10 pm    Temat postu: Globulki dopochwowe ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) tak jak wiekszosc z nas dopadlo mnie to uciazliwe pieczenie w okolicach narzadow plciowych... wiedzialam ze to przez antybiotyki ktore ostatnio bralam ... masc clotrimazolum nie pomagala tak jak zwykle ale.... wyczytalam w gazecie o nowych globulkach dopochwowych ktore mozna kupic bez recepty Smile nazywaja sie FLORAGYN Smile polecam!!! bierze sie je raz dziennie i w opakowaniu jest 6 globulek - to wystarczy na cala kuracje:) i co najwzniejsze pomogly!!!
a teraz troche wiadomosci: dziewczyny jezeli was piecze , swedzi albo pokazaly sie dokuczliwe upławy sa to pierwsze objawy stanu zapalnego pochwy lub dróg moczowych. powoduja go m. in. chorobotwórcze bakterie, ktore zmieniaja pH pochwy z wlasciwego 3,8-4,4 nawet do pH 7. Zaburzona równowaga floty bakteryjnej pochwy jest przyczyna przykrych dolegliwosci a w przyszlosci powaznych chorób kobiecych. stanom zapalnym pochwy i drog moczowych sprzyjaja: infekcje, niewlasciwa higiena, kuracje antybiotykowe, antykoncepcja, ciaza, okres po menopauzie, stres.
a teraz troche o globulkach : zawarte w nich dobroczynne szczepy bakterii pałeczek kwasu mlekowego przywracaja prawidlowe srodowisko pochwy a witamina C zapewnia jej fizjologiczne pH. Algi morskie dzialaja przeciwzapalnie, lagodza podraznienia oraz regeneruja nablonek.
koszt tych globulek to ok. 28 zl. za opakowanie (jedno opakowanie pelna kuracja)
troche tego duzo wyszlo , mam nadzieje ze wam sie przyda:) i oczywiscie po uzyciu mozecie opisac swoje uwagi i tak dalej ....
pozdrowienia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra alternatywa dla drogich antybiotyków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka, swedzenie nie musi oznaczac tylko i wyłącznie bakterii, ale również i grzybice. i nie da się tego wyleczyć tylko i wyłacznie probiotykami. oczywiście w calach odbudowy mikroflory w pochwie i utrzymaniu odpowiedniego pH jak najbardziej wskazane są, w leczeniu antybiotykami wręcz konieczne i niezbędne, ale jednak nie jest to leczenie, tylko wspomaganie i osłona.

a już tak z własnego zupełnie doświadczenia to powiem, że próbowałam stosować floragynu, ale to był dla mnie koszmar. nie dość że dopochwowy, to mnie tak dramatycznie uczulił, że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić i miałam wrażenie, ze dostałam po nim jeszcze większego grzyba :/ zresztą potem, rozmawiając na jego temat, bardzo dużo kobiet ma na niego jakąś reakcję uczuleniową. w składzie chyba ma związki zapachowe, które działają podrażniająco bardzo.
i jeszcze się wkurzyłam, bo drogie strasznie. nie dość, że kupiłam i nie mogłam używać, to jeszcze wydałam kase :/ np. dla mnie najskuteczniejszym probiotykiem jest nadal lacibios femina. nie zawiera środków zapachowych, można przyjmować doustnie, zawiera szczepy lactobacillusów, których działanie zostało potwierdzone naukowo no i jest tańszy od floragynu. no ale z tego co widze, to co organizm to organizm jednak Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze wiem ze swedzenie moze swiadczyc takze o grzybicy... mi chodzilo tylko o zapalenia roznego radzaju a na grzybice wiadomo ze sa antybiotyki:)
widac kazdy organizm jest inny mi ten lek pomogl i jestem bardzo zadowolona:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group