Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Glebokie otarcie nosa i skory

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil770



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 12:43 am    Temat postu: Glebokie otarcie nosa i skory Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam tydzien temu mialem wypadek komunikacyjny (wywrotka na rowerze). Doznalem jak to lekarz w szpitalu mowil otarcia nosa i brody (na 2 dzien przy wizytacj powiedzial ze strupy sa dosc glebokie i nie moze oszacowac uszkoden). Gdy mialem czyszczone rany nie czulem zbyt wielkiego bolu (nie dostalem wtedy jeszcze nic przeciwbolowego). Wrocilem juz do domu. Chcialbym sie dowiedziec jak dalej mam pielegnowac te strupy. Wedlug zalecen lekarze psikam je 2x dziennie octeni septem. Na koniec chialbym jeszcze zapytac czy istnieje cien nadziei ze nie bede mial zbyt duzych blizn i czy sa jakies cudowne masci o ktorych tyle czytalem w internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy będziesz miał blizny.
wiem jedno- nie zdrapuj ich/ nie rozdrapuj. wtedy jest szansa że wszystko ładnie się zagoi i blizn albo nie będzie, albo będą małe.
na razie stosuj się do zaleceń lekarza i nie próbuj cudownych maści bo możesz sobie tylko zaszkodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biobiobio



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie stosować maści? Maści mogą Ci pomóc tylko trzeba wiedzieć jakie są najlepsze. Moim zdaniem pomógłby Ci Emofix. To maść hemostatyczna zapewniająca naturalną barierę ochronną. Stosuje się ją bezpośrednio na wszelkiego rodzaju przemyte rany. Przyspiesza krzepnięcie krwi, łatwo się ją aplikuje i niweluje blizny. Sam sprawdziłem i byłem zadowolony więc wiem co mówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group