Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

głaskanie wściekłej sarny-możliwość zarażenia się wścieklizn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarek



Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 10:13 pm    Temat postu: głaskanie wściekłej sarny-możliwość zarażenia się wścieklizn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowy nie wiem czy w dobrym dziale to daje, ale przepraszam za to . Chcę się zapytać czy istnieje możliwość że zaraziłem się wścieklizna od prawdopodobnie chorej młodej sarenki, która stała bez ruchu. Tylko raz głasnąłem ją w głowę, po czym poszedłem dalej. Na ręce którą pogłaskałem sarnę od góry palca mialem rankę z przed 2/3 dni (juz praktycznie zarośnięta leczjeszcze przy dotyku lekko szczypiąca) wielkości główki od szpilki. Ale sarnę głasnąłem raczej spodem ręki. Czy istniała możliwość ze się zaraziłem, co mam teraz robić ?
ps. Nie miałem kontaktu z śliną, ani z krwią jedyne co to tylko to dotknięcie futra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group