Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ginekomastia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacen_solo



Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:33 pm    Temat postu: Ginekomastia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Moim problemem jest ginekomastia. Nie jest to na pewno lipomastia, gdyż jestem wysportowany i szczupły. Mam 22 lata, ginekomastia jednostronna - lewostronna. Pojawiła się prawidłowo w wieku około 13 lat, od tamtego czasu nie ustąpiła. Jest ona dosyć mała, ale wyczuwalna, czasem sprawia niewielki ból, jest nieestetyczna. Nie wiem co może być przyczyną jej utrzymywania... nie zażywam żadnych suplementów dla kulturystów, nie chleję piwska galonami, nie mam problemów zdrowotnych - ogólnie prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Uważam, że mam wysoki testosteron - wnioskuję z mojej aktywności, żywiołowości oraz siły na co dzień oraz z zadowolenia mojej narzeczonej Wink Piszę na forum ponieważ chciałbym się dowiedzieć czy mogę sam coś z tym zrobić zanim wybiorę się do endokrynologa... Nie chcę się faszerować jakimiś hormonalnymi proszkami ani tym bardziej iść pod skalpel... Nie jest to dla mnie wielki kompleks, ale lepiej nie mieć tej ginekomastii niż mieć, prawda? Smile Pozdrawiam i czekam na rzetelne odpowiedzi Smile



Ponawiam prośbę o odpowiedź na moje pytanie Smile

jeśli chcesz coś dodać korzystaj z opcji "zmień". po to została wymyślona Rolling Eyes
"wypowiedź " przyłączyłam.
zapoznaj się jeszcze raz z regulaminem.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edat



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 10:07 am    Temat postu: może to być po siłowni - "odżywkach". Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co "uważac", decyduje medycyna faktów.
Proponuję zrobić poziom prolaktyny i testosteron całkowity. nie trzeba być na czczo. Nie iść po stosunku(wzrost PRL) ani po saunie. Rano.
Koszt ok.80zł.
Poprosić domowego o skier do endokrynologa, iść już z wynikami.
Uprzedzam, ze lekarz prawdopodobnie kaze spuścić majtki, mimo że problem piersiowy... i będzie się pytał o sprawy seksualne.
Niewłasciwe jest szukanie por. medycyny seksualnej, ale można też pójść do ginekologa, jak nie ma endokrynologa w miasteczku, bo w mieście są endokrynolodzy. stud med edat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group