Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ginekomastia a masci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ginekomastyk



Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 5:57 pm    Temat postu: Ginekomastia a masci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 19 lat, ginekomastia moze wystapic u 13/14 latkow i przechodzi, jednak mi nie przeszla, myslalem ze to otylosc wiec staralem sie chudnac ale dawalo to niewielkie efekty, sutki mam powiekszone i czesto nabrzmiale. Podobno istnieja masci takie jak naproxen i chcialbym sie dowiedziec czy to cos daje w tak zaawansowanej ginekomastii, czy tylko wczesnie po wykryciu i przy niewielkiej? Moze to zabrzmi smiesznie (mimo ze dla mnie nie jest) ale gdy sie schyle to mam piersi jak kobieta z afryki. Prosze o pomoc, bo coraz bardziej nie daje mi to zyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Słowik
Gość









PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 4:07 pm    Temat postu: Andractim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz dobrym sposobem na zwalczenie tych sutkow jest uzywanie zelu "Andractim" nie zakupisz go w polsce w aptece no chyba ze przez internet jego cena to od 150-200zl , zel ten jest bardzo dobry po wcieraniu go w sutki za jakies dwa tygodnie masz juz normalne cycki,najlepiej jeszcze jest wspierac ten zel witamina b6 ktora wspomaga tez zel i szybciej znika ci ginekomastia.Mowie ci warto sprobowac ja stosuje i juz widac skutki.Zaufaj mi jak nie wierzysz to sobie poczytaj w internecie o tym zelu.pozdrowionka Very Happy
Powrót do góry
fan
Gość









PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 5:10 pm    Temat postu: andractim gel Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---- edit by Paweł:

Treść postu skasowana, forum nie jest miejscem sprzedaży czego kolwiek.
Powrót do góry
Marcin_



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 5:07 pm    Temat postu: Andractim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ta masc jest napewno skuteczna i bezpieczna moglby sie ktos wypowiedziec kto uzywal ja i przeszlo mu........czy ta masc mozna stosowac w wieku 17 lat?????nie powoduje zadnych zmian chormolanlnych???????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CYCU
Gość









PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i po zastosowaniu 2 tubek zmniejszył się tylko portfel a cycki jaki były takie są ...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group