Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ginekologia estetyczna

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisa



Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiście uważam, że to super sprawa i cieszę się że medycyna w tą stronę tak się rozwinęła. W końcu nie wmawia się kobietom, że jak przeszły poród/porody i się “tam” zmieniły to… trudno. Co prawda dotyczy to raczej dużych miast, ale mam to szczęście że jestem z Krakowa i tutaj jest kilka jak nie kilkanascie takich miejsc. Mogę też z czystym sercem polecić doktora Tomasza Bastę, bo do niego chodzę i zdecydowałam się już na jeden zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NatkaBuk21



Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomoc jaką zaoferować może plastyka miejsc intymnych jest niesamowita, ja skorzystałam ze wsparcia u dr Pabiańczyka i jestem zachwycona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juleczka15



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała podobny zabieg po porodzie bliźniaków i bardzo pomógł jej wówczas jej ginekolog polecając dr Boligłowę. Obecnie jest zachwycona efektami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żona bardzo cierpiała z powodu niedoskonałości miejsc intymnych po dwóch porodach, dlatego z moim wsparciem skorzystała z pomocy dr Pabiańczyka i przyznam, że sam jestem pozytywnie zaskoczony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem. Nie chce go tutaj opisywać bo jest to moja prywatna sprawa ale powodowało to u mnie takie duże kompleksy, że po prostu nie chcę o tym myślec.

Zdecydowałam sie na poddanie sie zabiegowi z obawami czy nie będziie to miało skutków ubocznych jednak wszystko bardzo dobrze się u mnie goiło. Pozbyłam się również straszliwych kompleksów i jakbym miała zdecydować czy iść czy nie to na pewno bym się wybrała. I to wczesniej.

Zerknijcie sobie tutaj:
http://zdrowietopodstawa.eu/labioplastyka-jakie-efekty-mozna-osiagnac/

Na stronie jest opisane jakie efekty można osiągnąć za pomocą zabiegów labioplastyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group