Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ginekolog i jego możliwości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 3:55 pm    Temat postu: Ginekolog i jego możliwości Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie
Mam takie pytanko, czy ginekolog jest wstanie zauwarzyc ciaze po samym zwyklym badaniu ginekologicznym, czy we wczesniejszym stadium jest to niemozliwe?
pozdrawiam i czekam na odp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

we wczesniejszym stadium jest to raczej niemozliwe. A podejrzewasz ciaze?
Powrót do góry
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy podejrzewam? hm spoznia mi sie miesiaczka 3 dni i sie denerwuje bo mam regularne cykle i nie pamietam kiedy ostatnio spoznil mi sie okres. Zabezpieczam sie w czasie seksu ale zdarza sie ze chlopak wchodzi we mnie bez zabezpieczenia na chwileczke i tego sie wlasnie boje (kropelkowanie itp)Musimy bardziej panowac nad soba bo to bylo nieodpowiedzialne. Teraz sie martwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli wchodzi na chwile to nie ma mowy o zaplodnieniu. Plemniki pojawiaja sie tuz przed samym wytryskiem. Wczesniej moze wydzielac sie plyn preejakulacyjny w ktorym nie ma plemnikow. Takze moim zdaniem nie masz czego sie obawiac. A 3 dni spoznienia to jeszcze nie jest zle.. Moze przez stres Ci sie spoznia @ Smile czesto wlasnie przez niego nastepuje opoznienie, czasem nawet moze byc duze. musisz sie rozluznic a zobaczysz ze ciotka wpadnie. A chorowalas ostatnio? Zrob test 12 dni po stosunku to bedziesz wiedziec. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za uspokojenie. Bylam u ginekologa ze wzgledu na bole (wydawalo mi sie ze wszystkich przydatkow albo jelit) czulam ze jest cos nie tak przez 2 tyg-nie moglam sie kochac bo mnie wszystko bolalo. Teraz jest juz wszystko ok Ginekolog dala mi czopki diclofenac , ktorych w koncu nie bralam i mowila ze jak bole nie ustapia to zrobi mi usg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group