Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gelapony Arthro prosba o pomoc/poradę

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BloodSeeker



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 1:15 pm    Temat postu: Gelapony Arthro prosba o pomoc/poradę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Z powodów ekonomicznych zastanawiam się nad zastosowaniem produktu Gelapony Arthro.
Wiem ze jest to środek dla koni, ze są odpowiedniki dla ludzi z tej firmy.
Ma zbliżony skład do odpowiednika dla ludzi a jest tańszy.
Proszę o opinie czy czlowiek tez moze Wink?
Czy ktoś może pomóc przeliczyć dawkowanie?

Oto stronka firmy z opisem produktów:

usunęłam. przeczytaj regulamin !!
Gosia85


Liczę na waszą pomoc

Pozdrawiam

Temat zostaje przeniesiony do działu zdrowie/leki
carboczar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BloodSeeker
lek jest przeznaczony dla koni a nie dla ludzi.Nikt na forum nie udzieli odpowiedzi na takie pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BloodSeeker



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok,dzięki
Mam wrażenie ze moje pytanie zostało potraktowane jako forma wręcz jakiegoś "zboczenia"
Co oczywiście jest absurdem.
Jestem człowiekiem bardzo aktywnym fizycznie i przygotowuje się do bardzo ważnego zadania,ale niestety odczuwam tez dolegliwości stawowe z powodu dużej intensywności treningów..
Suplementy dla ludzi nie zdały egzaminu w moim przypadku.
Nadmieniam ,ze jestem w pełni zdrowy.
Super efekty zaobserwowałem po zastosowaniu oryginalnej maści końskiej.
Stad moje pytanie o te specyfiki dla zastosowania dla ludzi

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Końska maść jest stosowana u ludzi. natomiast specyfik o który Ty pytasz dla ludzi przeznaczony nie jest.
to tak jakby człowiekowi podać szczepionkę dla psa np przeciw nosówce.
jeśli lek nie jest dla ludzi to znaczy, że dla ludzi się nie nadaje lub, że nie został jeszcze pod tym kątem przebadany.
zażywając ten "lek" możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc... Rolling Eyes
już lepiej zdecydować się na pomoc rehabilitanta lub fizjoterapeuty lub zastosować inne, alternatywne metody: krioterapię, jogę czy akupunkturę...
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BloodSeeker



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie rozwiałaś moich wątpliwości gdyż argument o szczepionce na nosówkę jest bez związku z moja sprawa.
Z tego co wiem to nosówka jest wysoce zakaźną, wirusową chorobą psowatych( czyli nie ludzi).Po co ludzie mieliby brać szczepionkę na w/w chorobę skoro ona ich nie dotyczy?.
Ja mam problem ze stawami-tak jak i konie ,które biorą mn.specyfik Galapony Artho.
Ponadto dziękuję za dobre rady odnośnie skorzystania z pomocy specjalistów.Niestety w najbliższym czasie nie mam możliwości tych metod spróbować .

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BloodSeeker napisał:
Z tego co wiem to nosówka jest wysoce zakaźną, wirusową chorobą psowatych( czyli nie ludzi).Po co ludzie mieliby brać szczepionkę na w/w chorobę skoro ona ich nie dotyczy?.

sorry, że tak napiszę ale na głupie pytanie jest głupia odpowiedź.
sam powiedziałeś, że choroby zwierząt nie mają nic wspólnego z ludźmi- i na odwrót.
moim zdaniem temat się wyczerpał.
jeśli nie jesteś zadowolony z poziomu odpowiedzi napisz na forum WETERYNARII. ciekawe co Ci odpiszą Mr. Green

z powodu reklamy temat zamykam.
następnym razem będzie ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group