Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie sie przebadac.?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mdeep



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 12:16 pm    Temat postu: Gdzie sie przebadac.? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.!

Mam problem o prosze o porade, w skrocie postaram sie ujac o co mi chodzi...
Mam 27 lat i czuje ze cos niedobrego dzieje sie z moim zdrowiem, stracilem pare kilo i dzis przy wzroscie 180cm waze zaledwie 70kg (spadlo z 78 w okolo pol roku) mam problem z przelykaniem pokarmu, uciazliwa chrype i czasami meczacy kaszel...z czym zreszta zglosilem sie do swojego lekarza rodzinnego, ktory standardowo zbagatelizowal sprawe- wyslal na morfologie i tsh, sod i potas, co zreszta nic podejrzanego nie wykrylo, nastepnym krokiem bylo podejrzenie o refluks, wiec zrobilem gastroskopie i tu kolejna niespodzianka- wynik badania OK. Po tym moj lekarz stwierdzil ze wszsytko ze mna w porzadku w co nie do konca wierze, bo wiem jak sie czuje. Czuje ze cos jest ze mna nie tak i chce do tego dojsc...

Stad moja prosba, prosze forumowiczow o porade, gdzie na śląsku znajduje sie placówka, w ktorej najlepiej przebadac sie kompleksowo od A do Z... Mowa oczywiscie o prywatnych zakladach medycznych, jak najdalej od NFZ, cena nie gra roli...bo zdrowie nie ma ceny, a dosc mam podejscia do sprawy lekarza mojego ktory sprawia wrazenie jakby pracowal za kare i byl na zeslaniu...

Dziekuje za kazda odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gabryjela



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 4:26 pm    Temat postu: na badania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... A gdzie dokładnie mieszkasz. Bo ja mieszkam w Katowicach i tam chodzę do [reklama]. Tam jakbyś wybrała się do internisty, to pokieruje Cię na odpowiednie badania, i generalnie określi co Ci dolega, albo przynajmniej podejmie próbę zdiagnozowania problemu. W każdym razie nie ulegaj presji lekarza rodzinnego, i zrób wszystko w kierunku, aby dowiedzieć się w czym leży problem. Czasem wszystko jest kwestią prowadzonego trybu życia, nadmiaru stresu, albo niewłaściwej diety. Zawsze jednak dobrze jest porozmawiać o tym ze specjalistą! Powrotu do zdrowia!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group