Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie najlepiej poddać sie operacji skoliozy ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ja19



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 11:19 am    Temat postu: Gdzie najlepiej poddać sie operacji skoliozy ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam rocznikowo 19-nascie lat .

oto moja il stopni
marzec 2001
60 st - odc. piersiowy 45 st - odc. lędźwiowy

grudzień 2003
58 st - odc piersiowy 45 st - odc. lędźwiowy

pażdziernik 2005
20st - odc. szyjny 62/63 st - odc piersiowy
38 st - odc lędźwiowy

Proszę mi powiedzieć w który z wymienionych miejsc najelpiej byłoby sie [poddać operacji skoliozy :
1) Poznań ( ORSK nr 4 in W. Degi)
2) wa-wa dr Michalski
3) Sosonowiec
4) zakopane

A może jeszcze inny szpital mi doradzacie ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maggivip



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Lecze sie w ORSK nr 4 in W. Degi w Poznaniu od 1991 roku. I z tego co wiem to na moim oddziale II E najlepszy w tych sprawach jest dr. Kotwicki. Nie wiem jednak jak sie z nim skontaktowac. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ja19



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maggivip napisał:
Witam!!! Lecze sie w ORSK nr 4 in W. Degi w Poznaniu od 1991 roku. I z tego co wiem to na moim oddziale II E najlepszy w tych sprawach jest dr. Kotwicki. Nie wiem jednak jak sie z nim skontaktowac. Pozdrawiam


Ja też sie u niego lecze tzn u dr Kotwickiego moższ sie ze mna skontaktowac moje gg nr 3191344.
A jak nie na gg to podaję mój e-mail skoljotyk@poczta.fm

I tam tez mam zorbiony gorset Smile) .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group