Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie na zabieg na odstające uszy w Katowicach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 9:18 am    Temat postu: Gdzie na zabieg na odstające uszy w Katowicach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie polecić dobry gabinet medycyny estetycznej w Katowicach?

Dodam,ze chodzi tutaj o zabieg odstających uszu.....
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapisz się do kliniki Magnuckich Mistrzowie swojego fachu, zabieg wykonany w pełni profesjonalnie. Jestem zachwycona efektem zabiegu - moje uszy wyglądają idealnie! Jestem bardzo wdzięczna i każdemu gorąco polecam. Wczesniej miałam niesamowite kompleksy, które sprawiały. że mogłam nosić jedynie jeden rodzaj fryzury ( nie odwazyłam się wcześniej na przykład spiąc włosów do góry). Bałam się trochę bólu ale nie było tak źle.
https://klinikamagnuccy.pl/chirurgia-plastyczna/ Daję kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj w katowickiej klinice dermed. Robiłam u nich blefaroplastykę w naszym krakowskim oddziale. Maja siec placowek na bardzo wysokim poziomie obslugi ze specjalistami z calego swiata. Maja tez system platnosci ratalnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group