Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie na narty?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cayenne
Spamer


Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 2:26 am    Temat postu: Gdzie na narty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Myślę, aby w tym sezonie zimowym trochę się poruszać i wybrać się na narty. Ostatnio znalazłam ciekawy wyjazd studencki na narty organizowany przez [reklama], może był ktoś z Was na nim wcześniej? Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Manuela
Spamer


Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto! Co roku jeżdżę przez firmę Feel The Flow i zawsze jestem zadowolona. Polecam wszystkim lubiącym dobrą zabawę. W lutym jadę na koncert Tedego i Pezeta pewnie dadzą ostro czadu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Woojtek78



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 6:33 pm    Temat postu: Re: Gdzie na narty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cayenne napisał:
Hej!
Myślę, aby w tym sezonie zimowym trochę się poruszać i wybrać się na narty. Ostatnio znalazłam ciekawy wyjazd studencki na narty organizowany przez Feel The Flow, może był ktoś z Was na nim wcześniej? Warto?

najlepiej w alpy. Tylko Tyrol szerokim łukiem omijaj. Tam nigdy nie ma śniegu. Zwłaszcza w Brixen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Woojtek78



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na grupo-nie jest teraz wile ofert wyjazdowych w góry. Zawsze to taniej. Tylko oferują tam wyłącznie noclegi. Ostatecznie noclegi z atrakcjami (jeżeli dopłacisz). Ale za transport płacisz SAM. Szukaj okazji na takich portalach właśnie. Tylko UWGA ostatnio była afera związana ze sklepem 69procent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Manuela
Spamer


Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 8:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie piszę do was z wyjazdu [reklama] Zabawa przednia, tyle czasu na stoku dawno nie spędzałam. Wszystko jest tak jak należy. Trochę nadrabiam zaległości w internecie i znów powoli na poranny spacerek, a następnie ubieram narty i jazda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilonka20



Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam Alpy francuskie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Włochy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
johan



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chyba śnię, co za spam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group