Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdzie można się przebadać, nic nie płacąc?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 3:41 pm    Temat postu: Gdzie można się przebadać, nic nie płacąc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Znacie może jakieś miejsca gdzie można zaprowadzić rodzica żeby go przebadali? Najlepiej by było za darmo. Może jakieś akcje zdrowotne są prowadzone czy coś..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy w jakim zakresie.

Są prowadzone tak zwane "Białe dni" (niedziele, soboty czy jak tam zorganizują), gdzie w ten dzień w jednym określonym miejscu można wykonać za darmo badania.
Ale to przeważnie są jakoś ukierunkowane, na np. układ krążenia, oddechowy itd.
Tak już na prawdę kompleksowe to ciężko znaleść za darmo.
Chodź oczywiście nie zaszkodzi poszukać.

Informacje gdzie są organizowane takie akcje są rozwieszane przeważnie w ośrodkach zdrowia. Tam można sie popytać, bądz przy jakieś wizycie też zapytać lekarza. Oni w swoim środowisku są dobrze zoriętowani, ogólnie ludzie są namawiani właśnie na takie akcje. Profilaktyka u nas kuleje, ciężko ludzi przekonać do tego aby poszli do lekarza właśnie w tedy gdy nic sie nie dzieje, a nie jak już objawy są poważne człowiek ledwo co sie czuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a o jakie badanie ci chodzi bo nie rozumiem??? moze moge ci pomoc...Julia
Powrót do góry
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o zbadanie serca i reszty układu krążenia. Może jakieś rady co do trybu zycia i diety. W sumie są wakacje więc powinny ruszać różnego rodzaju przedsięwzięcia. Może znajde jakies info o takowych ale puki co nic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najprościej będzie jeśli twoi rodziece udają się do kardiologa z podpisanym kontraktem z Kasą Chorych (napewno znajdziesz w każdym mieście), który to wykona niezbędne badania typu EKG itd. oczywiście nieodpłatnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mm takie pytanie gdzie moge przebadać dokładnie głowę, (nowotwór muzgu, guz muzgu) ??
Powrót do góry
annie



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na tego typu rzeczy trzeba zrobić tomografię, która sama w sobie bardzo dużo kosztuje, jeżeli nie masz nic udokumentowane to na badanie to znowu długo czekasz, a jeżeli nie to dośc długo by trzeba bylo chodzić do lekarza i skarżyć się na ból głowy żeby w końcu po dość długim czasie skierował na takie badanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxMoniczkAxx



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białogard
PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem tu poczatkująca, więc jeśli wybrałam zły temat do zadania pytania, to jak najbardziej przepraszam:( .Szukałam tematu związanego z leczeniem, bowiem moje pytanie odnosi się do lekarzy - ginekologów.

Chciałabym Was, drogie Panie, jak i Panowie :)podpytać czy nie orientujecie się, którzy lekarze z okręgu zachodniopomorskiego zasługują na zaufanie. Konkretnie mam na myśli miejscowość pod Koszalinem -> Białogard, (nie wiem czy słyszałyście o tym mieście Wink). Pytam, ponieważ od dłuższego czasu zastanawiam się nad decyzją zajścia w ciążę. Chciałabym przed dokonaniem decyzji - dokonać właściwego wyboru lekarza. Jak wiadomo, każda z nas marzy o tym, aby nad naszą ciążą czuwał odpowiedzialny lekarz. Nie chciałabym doświadczyć przykrych niespodzianek w czasie tak wspaniałych dla mnie chwil.

Dziękuję Wam wszystkim, że utworzyłyście tak wspaniałe forum Smile Miejsce, w którym każda z nas znajdzie odpowiedź na nurtujące nas pytania. Bardzo się cieszę, że znalazłam takie miejsce Smile

Przy okazji chciałabym pogratulować wszystkim Paniom, którym udało się zajść w ciąże po dość długich staraniach Very Happy

Mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć na tym forum bratnie dusze Smile Dziękuję Wam bardzo, że jesteście Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group