Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gdy zajmuje sie mna, jego penis opada..??? :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaaaaasia



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 1:13 am    Temat postu: gdy zajmuje sie mna, jego penis opada..??? :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny..
mam pewniem problem ktory nie daje mi zyc..
wczesniej chlopak nie chcial robic mi dobrze ze tak potocznie to nazwe. Poprostu sex i tyle. kiedy o tym z nim rozmawialam, stara sie robic dla mnie wszystko. Tylko powiezcie mi dziewczyny, czy to normalne kiedy caluje mnie tam, i zajmuje se mna troche dluzej, ale nie tak bardzo, naprawde nie, poprostu... jemu penis opada... i od nowa musze go ... wiecie, poprostu jest miekki... Przestaje miec ochotre kiedy zajmuje sie mna? to normalne? to moj pierwszy partner dlatego nie wiem co myslec... nie powinien byc ciagle w gortowosci?? ... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 1:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To normalne ze robi się miękki. Najpierw jest poddawany dość intensywnym pieszczotom, a tu nagle tylko doznania wzrokowe Smile Nie masz się czym przejmować Smile

Może spróbuj najpierw rozbudzić partnera do zabawy pieszczotami całego ciała anie samego penisa, później niech zajmie się Tobą a dopiero na końcu "postaw Go" i przejdźcie dalej Smile

Powinno zadziałać Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaaaaasia



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 2:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieeeekuje.. kamien z serca mi spadl... dziekuje.. Embarassed Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Żanetka_28149



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie martw się u mnie było tak samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mcz



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardziej skupia się na Tobie niż na sobie, chce zadowolić Ciebie przez co nie dba o siebie , to tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To normalne, mój pierwszy też czasem tak miał na początku. Dokładnie, tak jak napisała mcz. Jeśli jesteś jego pierwszą kobietą, to może sie na początku troche stresować, skupia sie bardzo na Tobie, obserwuje, czy Tobie jest dobrze. Z czasem mu to raczej przejdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group