Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdy penis zawodzi w najwazniejszym momencie....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxior



Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 11:40 pm    Temat postu: Gdy penis zawodzi w najwazniejszym momencie.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa wyglada u mnie tak: W trakcie ry wstepnej wszystko jest ok, mam erekcje... jednak w momencie gdy mam wprowadzic penisa do pochwy, zaczyna sie problem bo on poprostu "flaczeje" nie wiem czym jest to spowodowane, bo sa momenty ze tak sie dzieje a sa takie ze wszysko jest w pozadku i moge zaspokoic zarowno partnerke jak i siebie..

Sadze ze powinienem zgłosic sie do lekarza,ale teraz pojawia sie pytanie do jaiego.. ?? Urologa,Androloga czy moze Sexuologa.. ??

Czy moze jednak bede mogł uniknac wizytu u specjalisty, bo przyznam sie szczerze ze jest to dla mnie troche krepujace...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinosweratu
Gość









PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 1:15 am    Temat postu: Re: Gdy penis zawodzi w najwazniejszym momencie.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Jeżeli krępująca jest dla Ciebie wizyta u specjalisty, spróbuj czegoś naturalnego. Ja polecam "Libidoforte". naturalny środek roślinny w kapsułkach uzdrawiający życie seksualne!!! To naprawdę działa na "sflaczałe" momenty.
Powrót do góry
wesołek
Gość









PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 1:54 am    Temat postu: Re: Gdy penis zawodzi w najwazniejszym momencie.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinosweratu napisał:
. Ja polecam "Libidoforte". naturalny środek roślinny w kapsułkach uzdrawiający życie seksualne!!!


to moze bys cos wiecej o tym napisal...co , jak gdzie itd??

pozdrowka
Powrót do góry
k-a-s-i-e-n-k-a69



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja Ci poradze:
-mniej sie stresowac
-nie myslec o tym
-poprosic partnerke zeby swoimi dlonmi podtrzymala "go" przy zyciu zanim nie wejdziesz
Moj chlopak tez czasami ma takie wpadki i wiem jakie to wkurzajace,ale wiemy tez,ze od czasu do czasu to normalne (np.wtedy,gdy mial kiepski dzien,albo po alkoholu,ktory pije bardzo rzadko). Ja sie staram pomoc jak tylko moge i zazwyczaj moja pomoc skutkuje. Moze to malo medyczne porady,ale psychiczne podejscie do problemu tez jest wazne. Pozdrawiam i zycze sztywnosci :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mało medyczne ale za to bardzo skuteczne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuku
Gość









PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm 50zł za jedną tabletke to troche sporo jak dla osoby niepracujacej ale czego sie nie robi dla....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group