Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdy lekarzem pierwszego kontaktu sa google...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vitaminac

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 1:20 pm    Temat postu: Gdy lekarzem pierwszego kontaktu sa google... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłam zwolenniczka rozwiazywania problemów zdrowotnych na forum. Cos mi dolega wiec ide do lekarza. Ale czuję się już bezradna a lekarze odsłyją mnie od jednego do drugiego i tak oto moja przygoda trwa już dwa lata.
Nie liczę na to że ktoś mi tu poda diagnoze ale może akurat jest ktoś kto miał podobny problem.
Od około dwoch lat mam utrzymujące się stany podgorączkowe rano 37 wieczorem 37,5 i podwyższoną bilirubinę od 1,32-2 i ucisk w gorze brzucha.
Moj lekarz rodzinny uspokojał mnie mowiac ze jesli chodzi o bilirubine to napewno zespol Gilberta ( czy jak to sie tam pisze) a gorączka... coz... taka moja uroda.
Moja mama jako że pielegnierka , zeby uspokoic wlasne sumienie zrobila mi wszystkie badania jakie przychodzily jej do glowy : taczyca, zoltaczka , HIV, usg ktore za pierwszym razem wykazalo powiekszona watrobe i sledzione , a powtorzone nie wykazalo nic, proby watrobowe i nic.... Badanie na pasozyty... i ot tu badanie wykazalo obecnosc lamblii , lamblie wyleczone a goraczka i bilirubina pozostaly.
I dała bym sobie juz z tym wszystkim spokoj gdyby nie to ze od pewnego czasu mam diabelskie zawroty glowy a goraczka zakloca normalny tryb żcyia. Z takich ogolnych parametrow mozna by sie jeszcze dopatrzec lekko obnizonych MCV i RDW-SD i podwyzszonego poziomu erytrocytow.
Sama sobie przeciez diagnozy nie postawie ,a juz naprawde nie wiem do jakiego specjalisty sie udac. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przeciwciała wirusowego zapalenia wątroby typu c były robione?
nowicjuszka
Supermoderator

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym zrobiła jeszcze raz morfologię, wszystkie hormony, przeciwciała, mocz ogólny, posiew.

Do tego CT lub MRI głowy.Bo skoro są zawroty, to niewykluczone że coś tam jest...

Dodano po 9 minutach:

Ja bym zrobiła jeszcze raz morfologię, wszystkie hormony, przeciwciała, mocz ogólny, posiew.

Do tego CT lub MRI głowy.Bo skoro są zawroty, to niewykluczone że coś tam jest...

A co z WBC, NEUT, EOS, BASO, LYMPH?
vitaminac

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:42 am    Temat postu: dzieki! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam dzisiaj u lekarza i popraosilam o skierowania na podane przez was badania. Dostalam jeszcze do poradni zakaźnych.
Zobaczymy ....
Dam znać jak poszło.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1