Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Garb

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieznana i nie podpisana
Gość









PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 8:07 pm    Temat postu: Garb Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

POMOCY!
Mam 12 lat i poważny problem ze skrzywieniem. Rośnie mi GARB! Chodziłam do różnych lekarzy z rodzicai ale to nic nie daje! Wkońcu trafiłam na coś co w godz. obniżyło o kilka cm mój garb! Jednak nie jestem pewna jak długotrwały jest ten efekt. Wydaje mi się że znowu troche odstał. Oczywiście zalecają dalszą kontynuacje tego, masarze w domu, które pokazali a ćwiczenia to jeżeli miałam zestaw, który działał to kazali kontynuować. Tam gdzie właśnie zrobili mi ten cud z garbem jest dosc daleko a masaże kosztują ok. 200zł. Chciałambym znaleźć coś bliżej, niekoniecznie taniej i co raczej niemożliwe skuteczniejsze. Może macie taki bądź podobny problem? Może znacie kogoś kto mógłby mi pomóc? Question
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 1:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie Ci to robili? I skąd jesteś? Pytasz, ze chcesz coś bliżej ale najpierw napisz przynajmniej w okolicy jakiego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieznana i nie podpisana
Gość









PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobili mi to w warszawie a mieszkam niedaleko sieradza masz moze wiadomosci na temat nowych bądź skutecznych sposobów zlikwidowania garba i skolioz
Powrót do góry
nieznana i nie podpisana
Gość









PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może wiecie kto mógłby mi pomóc?! macie może podobny temat?! znacie jakiś sposób?! odpiszcie!!! proszę!! skolioza w młdodym wieku i to tak poważna to naprawdę nic łatwego!
Powrót do góry
jA
Gość









PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="nieznana i nie podpisana"]może wiecie kto mógłby mi pomóc?! macie może podobny temat?! znacie jakiś sposób?! odpiszcie!!! proszę!! skolioza w młdodym wieku i to tak poważna to naprawdę nic łatwego![/quote]

jA POMOGę TOBIE ODEZWIJ SIE NA E-MAILA

flocon@poczta.fm


ćwiczę bardzo dobrą metodą która przynosi efekty i jkest zwykle dużą poprawa..... metodą PNF zmieszanż z innymi metodami.....
czekam na e-maila od ciebie
Powrót do góry
garb



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 4:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam choojnie 8. Wyniki są rewelacyjne. Antek śrubokrętem zdziała cuda.
Przed:

Po:



linki nie działają. emilka -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group