Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Galaretowate jądro.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smerfu



Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 3:08 pm    Temat postu: Galaretowate jądro. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
mój problem polega na tym iż wyczuwam że jedno moje jądro u dołu jest takie jakby galaretowate:( Oba jądra są miej więcej takiego samego rozmiaru. Co to może być i czym spowodowane?
Pozdrawiam


----edited by emilka-----
staraj się nadawać tytuły tematom, które bardziej sugerują treść problemu. zmieniłam tytuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze to co wyczuwasz pod palcami to sa najadrza, jezeli mowimy o tym samym to nie ma sie czego bac, sprawdz w obydwu jadrach czy to samo wyczuwasz, jezeli rozni sie bardzo duzo to radze isc do lekarza zeby nie bylo to cos powazniejszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group