Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gabinety ortodontyczne

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biznesman27



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info,wiem że są stomatolodzy nie chętni do tego,ale ja nie mam dużo leczenia akcja rozgrywa się tylko o dwie jedynki uszczerbione(trener walk bokserskich),wiec na jednej wizycie na 100% by się zakończyło,poza tym widze że nie które gabinety ogłaszają się właśnie w taki sposób że jest usługa "Plombowanie w narkozie" więc uznałem że pomimo ich nie chętnej opini znajde gabinet który mi to zrobi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piobar



Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dentystę w Krakowie to polecam doktora Kaletę. Profesjonalna [reklama], jednak nie wiem czy świadczą tam usługi ortodontyczne, ale jakby ktoś potrzebował stomatologa to polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia4012



Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Krakowie mogę polecić praktykę ortodontyczna Ortodontica. Chodzę do nich i od ponad roku mam założony stały aparat na oba łuki. Jest tam miła atmosfera, ortodonta wszystko wyjaśnia i dobiera odpowiednia metodę leczenia. Wcześniej konsultowałam się gdzie indziej i tam nie dowiedziałam się nic sensownego, a w Ortodontice wszystko czego chciałam. Dla zainteresowanych ich strona [reklama]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z Krakowa to nie pomoge, ale moge polecić kogoś z Łodzi jak by była potrzeba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malakarolina



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ul. Glebowa 38
61 - 312 Poznań - Szczepankowo

Adres wart zapamiętania, Klinika NewDent Clinic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group