Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gabinety ortodontyczne

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qwerty87



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:34 pm    Temat postu: Ortodonta - Kraków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuje dobrego i fachowego ortodonte - w miare niedrogi...

Oczywiscie chodzi mi o ortodonte w Krakowie

Bardzo prosze o jakies sugestie :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
so.why.try.harder



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z mojej strony polecam ortodontę z ulicy Karmelickiej 55
po roku noszenia aparatu mam idealnie proste ząbki !
a co do szczegółów to można skorzystać z formularza na stronie

Pozdrawiam!


----edit by drapaka----
Link został skasowany ponieważ była to strona kliniki ortodoncji a reklam na forum nietolerujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 6:43 pm    Temat postu: leczenie zębów w narkozie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was mial leczone zeby w narkozie??? czy jest to taka sama narkoza czy inna, mniej inwazyjna dla organizmu? Jak sie czuliscie po takim zabiegu?
Czy ktoś z Was móglłby mi polecić jakiegos dobrego dentyste we Wrocłąwiu, który przeprowadza zabiegi w narkozie? Zalezy mi na tym, by był to sprawdzony dentysta.

Dzieki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja123
Nie stosuje się lecenia ząbków w znieczuleniu ogólnym(jedynie w znieczuleniu miejscowym)Nie ma czegoś takiego jak narkoza,jest to pojecie nie aktualne(kiedyś stosowano eter do narkozy,obecnie nie używany)Po znieczuleniu ogólny(stosowanym przy usuwaniu zębów,należy odczekać 30 minut po zabiegu i udać się do domu.We Wrocławiu jest kilka gabinetów gdzie stosuje się znieczulenia ogólne(np usunięcie zęba 1000zł)znajdziesz adresy w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moge prosci o kilka namiarow na takie gabinety we wrocławiu??? jakos nie moglam sie doszukac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja123
PL.Grunwaldzki 15 telef.71 328 58 55‎
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki. czy ktos korzystal z uslug tego gabinetu??? prosze o opinie, bo chcialabym isc do kogos sprawdzonego. Dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zofbroda



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 6:21 pm    Temat postu: Gabinety ortodontyczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego gabinetu ortodontycznego w Warszawie.Mam dziecko w wieku dziewiecu lat i chciałaby go poddac profesjonalnemu leczeniu, prosze o adresy sprawdzonych gabinetów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KINGA2611



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam gabinet przy ul Skwer kardynała Wyszyńskiego, gabinet nazywa sie Orthovision. Jestem pacjentką od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biznesman27



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 4:41 pm    Temat postu: prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam czy Ktoś mógłby Polecic jakiegoś stomatologa z Opola bądz z Wrocławia który plombuje zęby w narkozie i który nie bedzie marudził i namawiał że lepiej zwykłe znieczulenie...ITP. Płace i to nie mało wiec i mam chyba jakieś prawo do tego czy chce być obecny przy plombowaniu czy też chce spaćSmile?Proszę o propozycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group