Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Fryzjer- czyli jak się ściąć?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 1:32 am    Temat postu: Fryzjer- czyli jak się ściąć? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem Sad Włosy jakie mam każdy wie ( wątek Ujawnij się ). Teraz włosy mam do ramion. Chcę coś z nimi zrobić i teraz pytanie do was drogie panie. Smile Chciałbym mieć dłuższe włosy ale mieć na głowie jakiś "mysz masz" żeby było coś innego.

Tak wyglądałem jak zaczynałem przygodę z długimi włosami Smile Tak też planuję się ściąć. Nie wiem czy będzie ok Question Rolling Eyes

Proszę o opinie Razz


Może macie inne propozycje jakieś zdjęcia etc Smile


----edited by emilka----
przeniosłam temat do odpowiedniejszego działuWink


Ostatnio zmieniony przez Zibi dnia Nie Sie 03, 2008 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może po prostu zapytaj swoją dziewczynę? Wink To Ci zaoszczędzi wielu kłopotów w przyszłości, zaufaj mi Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, przyłączam się do propozycji Karioki, w końcu to jej się masz podobać a nie nam prawda? Smile
Ale jak już mam coś doradzić to albo bym je troszkę pocieniowała, albo w ogóle się ich pozbyła.
Nie mówię żeby od razu całkiem krótkie sobie zafundować tylko takie np. 5-cio centymetrowej długości, z boku troszkę krótsze i ten czubek tak fajnie byś mógł sobie odrobinką żelu zawsze pod modelować Wink Taka moja mała wizja twórcza Wink Mnie osobiście sie podoba taka fryzurka, ale wracam do punktu pierwszego - najlepiej zapytaj o zdanie swoją dziewczynę. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mówi że tak jak ma na fotce wyżej tak jej się podoba...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to się tak obetnij Smile no chyba że tobie się nie podoba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepiej wyglądasz w obecnej fryzurze
na Twoim miejscu nie zmieniałabym jej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny maja racje, zapytaj swojej kobiety Smile kazda z nas ma inny gust, ja np. nie lubie facetow w dlugich wlosach wiec nie moge ci nic doradzic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja uwazam ze powininenes je sciac na krotko i juz Smile ale przylaczam sie do wypowiedzi kolezanek ze zdanie koncowe nalezy do Twojej dziewczyny... pozdrowki Cool
Powrót do góry
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pinezka napisał:
przylaczam sie do wypowiedzi kolezanek ze zdanie koncowe nalezy do Twojej dziewczyny...



Zdanie końcowe? Do dziewczyny? Bez jaj. Laughing Dziewczyna nie może decydować o tym, co będzie miał na głowie. To nie manekin, więc nie mówcie w taki sposób! Very Happy Embarassed Doradzić, zasugerować - owszem, ale zdanie końcowe, to należy wyłącznie do niego.

A tak już zupełnie serio, to osobiście polecam przejść się do salonu i zwyczajnie stwierdzić, że ma się ochotę na odmianę i żeby Pani sama coś zaproponowała. Krótka lista pytań i odpowiedzi, i będzie wiedziała, co lubisz, a czego nie. Wink

Ważne by wybrać odpowiedni salon. Jak to zrobić? Udać się do tego, gdzie jest najwięcej ludzi. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nedrin no tak kolejny facet który za wszelką cene chce wszystkim pokazać ze ma jaja. Ahh.. nie ważne.
I nie chodziło nam oto żeby to jego dziewczyna ostatecznie zadecydowała co będzie miał na głowie, tylko zeby to ona mu DORADZIŁA bo to w końcu jej się ma podobać a nie nam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group