Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Fobia liczenia i odrealnienie.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TylkoJa



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 11:13 pm    Temat postu: Fobia liczenia i odrealnienie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam opisze co mi dolega.
Od 5 lat mam taką fobie która każe mi robić rózne dziwne rzeczy np : liczyć pasy na drodze , liczyć litery w zdaniu , dodawać cyfry na zegarku gdy tego nie zrobie to wmawiam sobie że spotka mnie coś złego , chociaż zdaje sobie sprawe że to nie jest możliwe. Odczuwam tak że "odrealnienie" niewiem czy dobrze ten stan nazwałem ale nasila on się szczególnie w miejscach gdzie jest dużo ludzi po prostu jestem bardzo oszołomiony i zagubiony Sad Mam tak że bardzo niskie poczucie własnej wartosci odczuwam tak że lekką utrate osobowości . A kontakt z ludzmi mam też bardzo zły niemówiąc już o koncentracji. Zdecydowałem że ide do psychiatry a;e prosze was o pomoc czy to jest nerwica ? Boje się że to może być schizofremia
ps: Te objawy odrealnie pojawiły sie niedawno

Nie wiem czy to ma jakiś związek ale od 1 roku pale Marihuane dosyć często teraz rzuciłem to Sad

Mam 17 lat.



-----edited by emilka-----
zmieniłam trochę tytuł na bardziej sugerujący treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze marichuana napewno ma na to wplyw Rolling Eyes zanim pozbedziesz sie jej ze swojego organizmu to uplynie wiele czasu..a psychiatra musi byc obowiazkowo. Dobrze ze chcesz go odwiedzic, pozdrawiam i zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja uważam, że zioło nie ma na to wpływu
tu ewidentnie widać, ze to nerwica natręctw, więc idź do psychiatry
tylko przestań już palić, a jak da Ci leki to nie ruszaj zioła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia_org



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marichuana ma na to wplyw i to jest kwestia bezdyskusyjna. Nalezy odstawic wszelkie srodki tego typu - wlacznie z alkoholem i udac sie do psychiatry [to slowo brzmi straszniej niz jest naprawde]. Terapia na pigulkach antydepresyjno-uspokajajacych okolo roku i po chorobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group