Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Fioletowy palec pod paznokciem u nogi!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zientek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 8:09 pm    Temat postu: Fioletowy palec pod paznokciem u nogi! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie! Nie dawno kupilem sobie rolki i sa one zbyt za male na mnie i tak sie zlozylo jakos dziwnie ze duzy palec w obu nogach mnie zaczal bolec, ale w lewym pod paznokciem mam fioletowe, tak jak by przygniecienie czy cos w tym stylu. Dzis jeszcze znow poszedlem i juz wogole masara, jak go dotkne to boli strasznie.
Co mam zrobic? Czy paznokiec odejdzie i wyrosnie nowy, bo tak slyszalem od znajomych.... zalezy mi na czasie, mam nadzieje ze za klika dni nie bedzie juz tego i wcale nie odejdzie tylko sie to zagoi Smile
P.S. W prawej nodze jest wszystko OKEJ, juz tak nie boli, rolki sie rozjechaly.... tzw. powiekszyly o 0,5cm tak mi sie wydaje
prosze o pomoc,
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po proistu pewnie rolki sa za male i uciskaja paznokiec ktory pod wplywem zgniecienia robi sie fioletowy ... jesli jest to na weikszej czesci pazokcia to z pewnoscia na pewno ci odejdzie na jego miejsce wyrobinie nowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group